Wreszcie Twoje inwestycje w jednym miejscu.
Już nie musisz dłużej samodzielnie analizować dokonanych inwestycji i zastanawiać się jakie kroki podjąć aby zwiększyć zyski. Dzięki nam w sposób jasny i przyjemny będziesz mógł sprawować pełna kontrolę nad swoimi portfelem inwestycyjnym.
Zarejestruj się!
Lub skorzystaj z wersji Demonstracyjnej

Witamy w serwisie inwestomierz.pl

Nareszcze będzie łatwiej. Dzięki inwestomierz.pl w prosty i przejrzysty sposób możesz kontrolować swój portfel inwestycyjny.

Serwis inwestomierz.pl został przygotowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych. Zasada działania jest bardzo prosta. Na podstawie wprowadzonych przez użytkownika transakcji serwis dostarcza szczegółową analizę stanu posiadanego portfela inwestycyjnego w postaci przejrzystych wizualizacji, wykresów i tabel.

W pełni zautomatyzowany system ułatwi zarządzanie portfelem oraz zasugeruje działania w celu osiągnięcia lepszych wyników. Porównywanie rentowności swoich inwestycji do benchmarków, śledzenie informacji czy notowań posiadanych walorów w pigule spółki czy wyszukiwanie perełek inwestycyjnych jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przystępne. Dzięki serwisowi inwestomierz.pl uzyskasz istotne sygnały techniczne kupna i sprzedaży (zarówno te wskazujące na okazje inwestycyjne jak i sygnały ostrzegawcze), możliwość porównania wskaźników finansowych wszystkich spółek z rynku i tworzenie rankingów, analizę struktury swojego portfela oraz sugestie podatkowe i wiele więcej.

Rewolucyjnym rozwiązaniem jest również wirtualny dziennik inwestora. To dzięki niemu sprawdzisz skuteczność podejmowanych decyzji i ich wpływu na wypracowane wyniki, co pozwoli na dopracowanie strategii inwestycyjnej. Pomocne będą również wykresy obrazujące zmiany struktury i wartości portfela w czasie, historię transakcji i operacji gotówkowych, a także rankingi transakcji.

Rejestracja w serwisie jest darmowa. Do końca czerwca 2013 wszystkie narzędzia analityczne są bezpłatne.

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnościami serwisu w zakładkach Jak to działa, Dlaczego warto do nas dołączyć i Przewodnik.

 

Pozdrawiamy, Zespół inwestomierz.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.