Wreszcie Twoje inwestycje w jednym miejscu.
Już nie musisz dłużej samodzielnie analizować dokonanych inwestycji i zastanawiać się jakie kroki podjąć aby zwiększyć zyski. Dzięki nam w sposób jasny i przyjemny będziesz mógł sprawować pełna kontrolę nad swoimi portfelem inwestycyjnym.
Zarejestruj się!
Lub skorzystaj z wersji Demonstracyjnej

Przewodnik

Aby poznać możliwości serwisu skorzystaj z wersji demonstracyjnej

W celu pierwszego skorzystania z serwisu zarejestruj się podając jedynie adres e-mail.

Po rejestracji w serwisie uzupełnij informacje odnośnie posiadanego rachunku maklerskiego. Podanie wysokości prowizji pozwoli na zautomatyzowanie pracy inwestomierza przy dodawaniu kolejnych transakcji.

W celu dodania akcji do swojego portfela skorzystaj z zakładki Portfel, gdzie w prosty sposób znajdziesz dany instrument i dodasz go do portfela.

Możesz tutaj również znaleźć informacje o interesującym Cię instrumencie – wystarczy, że wpiszesz go w naszą wyszukiwarkę.

Informacje na temat swoich transakcji znajdziesz również w zakładce Dziennik. Masz także możliwość edycji już wprowadzonych operacji na instrumentach finansowych.

Przygotowaliśmy również dla Ciebie Sugestie inwestycyjne, które ułatwią Ci podejmowanie decyzji inwestycyjnych. Jeśli w swojej strategii kierujesz się analizą fundamentalna wybierz interesujące Cię wskaźniki, kliknij przycisk „Analizuj” i sprawdź jakie spółki spełniają zadane przez Ciebie kryteria – sortuj spółki i twórz rankingi.

Jeśli jesteś zwolennikiem analizy technicznej zaznacz interesujące Cię formacje a my wyświetlimy instrumenty, na których wystąpiły w ostatnim czasie.

Jeśli nie masz czasu na codzienną analizę rynku skorzystaj z Alertów. W momencie pojawienia się zdefiniowanego sygnału powiadomimy Cię o tym we wskazany w formularzu sposób – za pomocą e-maila lub wiadomości w serwisie.

Bieżącą analizę stanu Twojego portfela umożliwia zakładka Podsumowanie, w której znajdziesz zebrane najważniejsze informacje o kondycji Twoich inwestycji, jak również komunikaty ze spółek posiadanych w portfelu, wiadomości z serwisu oraz zrealizowane alerty.

 

Dodawanie rachunku maklerskiego

Po rejestracji w serwisie uzupełnij informacje odnośnie posiadanego rachunku maklerskiego. Podanie wysokości prowizji pozwoli na zautomatyzowanie pracy inwestomierza przy dodawaniu kolejnych transakcji.

Więcej

Dodawanie nowego instrumentu do portfela

W celu dodania akcji do swojego portfela skorzystaj z zakładki Portfel , gdzie w prosty sposób znajdziesz dany instrument i dodasz go do portfela.

Więcej

Dziennik

Informacje na temat swoich transakcji znajdziesz w zakładce Dziennik. Masz także możliwość edycji już wprowadzonych operacji na instrumentach finansowych.

Więcej

Dodawanie dywidendy

Inwestomierz pozwala również na dodanie dywidendy do stanu posiadanej gotówki. Sprawdź jak zrobić to w czterech prostych krokach.

Więcej

Analiza fundamentalna

Jeśli w swojej strategii kierujesz się analizą fundamentalna wybierz interesujące Cię wskaźniki, kliknij przycisk „Analizuj” i sprawdź jakie spółki spełniają zadane przez Ciebie kryteria – sortuj spółki i twórz rankingi. Przygotowaliśmy również dla Ciebie Sugestie inwestycyjne , które ułatwią Ci podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Więcej

Analiza techniczna

Jeśli jesteś zwolennikiem analizy technicznej zaznacz interesujące Cię formacje a my wyświetlimy instrumenty, na których wystąpiły w ostatnim czasie.

Więcej

Dodawanie alertu

Jeśli nie masz czasu na codzienną analizę rynku skorzystaj z Alertów . W momencie pojawienia się zdefiniowanego sygnału powiadomimy Cię o tym we wskazany w formularzy sposób – za pomocą e-maila lub wiadomości w serwisie.

Więcej

Podsumowanie

Bieżącą analizę stanu Twojego portfela umożliwia zakładka Podsumowanie , w której znajdziesz zebrane najważniejsze informacje o kondycji Twoich inwestycji, jak również komunikaty ze spółek posiadanych w portfelu , wiadomości z serwisu oraz zrealizowane alerty.

Więcej

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.