Wreszcie Twoje inwestycje w jednym miejscu.
Już nie musisz dłużej samodzielnie analizować dokonanych inwestycji i zastanawiać się jakie kroki podjąć aby zwiększyć zyski. Dzięki nam w sposób jasny i przyjemny będziesz mógł sprawować pełna kontrolę nad swoimi portfelem inwestycyjnym.
Zarejestruj się!
Lub skorzystaj z wersji Demonstracyjnej

Atskaner

 

Inwestujesz? Nie chcesz przegapić okazji, a nie masz czasu na codzienną analizę wykresów setek spółek? Zrobimy to za Ciebie!

Bądź na bieżąco i wykorzystaj swoją szansę - poznaj możliwe okazje inwestycyjne lub sygnały ostrzegawcze płynące z analizy technicznej!


Użytkownicy serwisu atskaner.pl otrzymują:

możliwość korzystania ze skanera technicznego online, który wskazuje m.in.: trendy spółek, sygnały wynikające ze świec japońskich, średnich ruchomych czy oscylatorów technicznych, obszary wsparcia i oporu oraz wykupienia i wyprzedania, luki cenowe, nowe ekstrema, analizę wolumenu i wiele więcej,

możliwość śledzenia spersonalizowanych sygnałów technicznych on-line (np. określone przez użytkownika formacje młota tylko w przypadku spółek o kapitalizacji powyżej 250 mln zł po wystąpieniu wyprzedania), zadane kryteria mogą być modyfikowane oraz rozbudowywane co dodatkowo zwiększa ich skuteczność,

możliwość dodania dowolnych alertów,

statystyki sygnałów technicznych i podsumowanie rynku.

 

www.atskaner.pl


Członkowie SII mogą korzystać z płatnej wersji (99 zł) serwisu za darmo!

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.