Wreszcie Twoje inwestycje w jednym miejscu.
Już nie musisz dłużej samodzielnie analizować dokonanych inwestycji i zastanawiać się jakie kroki podjąć aby zwiększyć zyski. Dzięki nam w sposób jasny i przyjemny będziesz mógł sprawować pełna kontrolę nad swoimi portfelem inwestycyjnym.
Zarejestruj się!
Lub skorzystaj z wersji Demonstracyjnej

Dodawanie nowego instrumentu do portfela

1. Budowanie portfela należy zacząć, tak jak w rzeczywistości, od wpłaty gotówki, którą chcemy obracać. Aby to zrobić należy nacisnąć przycisk ‘Wpłata gotówki’ zaznaczony na poniższym obrazku.

2. Naszym oczom ukaże się okno, które należy wypełnić wedle tego, ile gotówki chcemy wpłacić.

3. Możemy też skorzystać z opcji automatycznego uzupełniania portfela, która będzie dostępna w trakcie wprowadzania nowego instrumentu, w momencie, kiedy wartość transakcji będzie przekraczała dostępne środki. 

4. Aby dodać nową pozycję do portfela, wchodzimy w menu Portfel, a następnie klikamy zielony przycisk ‘Nowa pozycja’.

5. Otworzy nam się nowe okno, którego pola należy uzupełnić.

 6. Wypełniamy po kolei wszystkie pola. Podczas wpisywania nazwy instrumentu, system sam ją podpowie. Wartość instrumentu oraz wysokość prowizji uzupełnią się automatycznie.

7. Po kliknięciu przycisku Wyślij, nowa transakcja ukaże się po lewej stronie w części  ‘Notowania spółek portfela’, a po odświeżeniu w głównej części portfela wraz z innymi dodanymi instrumentami. Gotówka którą dysponujemy zmniejszy się o kwotę transakcji.

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.