Wreszcie Twoje inwestycje w jednym miejscu.
Już nie musisz dłużej samodzielnie analizować dokonanych inwestycji i zastanawiać się jakie kroki podjąć aby zwiększyć zyski. Dzięki nam w sposób jasny i przyjemny będziesz mógł sprawować pełna kontrolę nad swoimi portfelem inwestycyjnym.
Zarejestruj się!
Lub skorzystaj z wersji Demonstracyjnej

Dlaczego warto do nas dołączyć

Unikalne rozwiązania

System na podstawie wprowadzonych przez Ciebie transakcji dostarczy szczegółową analizę stanu posiadanego portfela inwestycyjnego – wszystko w postaci przystępnych wizualizacji, wykresów i tabel. Wśród głównych zalet serwisu należy wymienić m.in.: wirtualny dziennik inwestora, alerty rynkowe, piguły spółek, sugestie inwestycyjne ułatwiające optymalizację podatkową i analizę portfelową, a także skaner spółek opierający się na analizie technicznej i fundamentalnej. Stwórz swój własny model rankingu spółek lub skorzystaj z predefiniowanych i wybieraj spółki do inwestycji.

Prostota w obsłudze

Już nie musisz dłużej samodzielnie analizować dokonanych inwestycji prowadząc notatki w arkuszach kalkulacyjnych lub papierowych dziennikach i zastanawiać się jakie podjąć kroki inwestycyjne. W pełni zautomatyzowany system pozwala w przejrzysty sposób zarządzać swoim portfelem, sugeruje działania w celu osiągnięcia lepszych wyników, przedstawia raporty i zestawienia. Intuicyjny i przystępny interface pozwala na śledzenie bieżącej rentowności Twoich inwestycji, porównywanie wyników z benchmarkami czy dostęp do piguły informacyjnej na temat posiadanych instrumentów.

Dopracowane rozwiązania

Całość analiz odbywa się automatycznie – wystarczy na bieżąco wprowadzać swoje transakcje. Zaproponowane rozwiązania nie tylko ułatwiają zarządzanie bieżącymi inwestycjami, ale również dostarczają sugestie kolejnych oraz pozwalają na wnikliwą analizę wyników spółek.

Jasne zasady

Zaimplementowany system szyfrowania danych zapewnia bezpieczeństwo i poufność dotyczącą szczegółów transakcji i składu portfela użytkowników. Sprawuj pełną kontrolę nad swoimi wydatkami oraz rozsądnie planuj kolejne inwestycje.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.