Wreszcie Twoje inwestycje w jednym miejscu.
Już nie musisz dłużej samodzielnie analizować dokonanych inwestycji i zastanawiać się jakie kroki podjąć aby zwiększyć zyski. Dzięki nam w sposób jasny i przyjemny będziesz mógł sprawować pełna kontrolę nad swoimi portfelem inwestycyjnym.
Zarejestruj się!
Lub skorzystaj z wersji Demonstracyjnej

Analiza techniczna

1. Inwestomierz ułatwia podejmowanie decyzji inwestycyjnych. Po wybraniu przez nas odpowiednich wskaźników analizy technicznej lub fundamentalnej sugeruje spółki odpowiadające naszym kryteriom. Wybierzmy zatem dział ‘Sugestie’, a następnie prostokąt ‘Analiza techniczna’.

 2. Na początku wybieramy interesujący nas indeks oraz kapitalizację. Możemy wybrać konkretne wartości bądź wszystkie dostępne. Następnie określamy, jakie sygnały analizy technicznej nas interesują i wybieramy z rozsuwanej listy.

 3. Po określeniu wszystkich specyfikacji, w dolnej części „Sygnały na rynku” znajdziemy spółki, które spełniają podane warunki. Możemy je kupić, dodać do obserwowanych lub dodać alert. W tym celu wykorzystujemy ikony wózka sklepowego, gwiazdy bądź trójkąta z wykrzyknikiem po prawej stronie.

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.